Paslaugos

01. Gastroenterologo paslaugos

Gastroenterologo konsultacija

Gydytojai gastroenterologai konsultuoja visais virškinimo sistemos organų ligų bei veiklos sutrikimo klausimais.

SIBO kvėpavimo testas

SIBO atsiranda tuomet, kai plonosiose žarnose išveša per daug bakterijų, kurios natūraliai randasi storajame žarnyne.

pH metrija

pH metrija – tai specialus tyrimas, skirtas gastroezofaginiui refliuksui (GERL) nustatyti ar atmesti.

UBT

Ureazės kvėpavimo testas (UBT) yra priemonė, naudojama diagnozuoti Helicobacter pylori (H.pylori), kuri yra viena iš labiausiai paplitusių žmogaus bakterinių infekcijų pasaulyje.

02. Endoskopiniai tyrimai

Kolonoskopija

Žmonėms, kurie turi tokių nusiskundimų, kaip ilgai trunkantis viduriavimas, vidurių užkietėjimas, kraujo ar gleivių stebėjimas tuštinantis, išreikštas pilvo pūtimas, spazmai, svorio kritimas, mažakraujystė, kolonoskopija yra informatyvi priemonė nustatant juos varginančias problemas.

Kapsulinė endoskopija

Procedūra, kurios metu mažyte bevielio ryšio kamera daromos virškinamojo trakto nuotraukos.

Polipektomija

Stemplės, skrandžio, dvylikapirštės žarnos, storosios žarnos gėrybinių auglių (polipų) šalinimas endoskopijos metu.

Kiti endoskopiniai tyrimai

Ezofagogastroduodenoskopija, Videosigmoidoskopija, Kolonoskopija ir Anesteziologinė pagalba endoskopinių procedūrų metu.

03. Echoskopiniai tyrimai

Pilvo organų echoskopija

Tai saugus, informatyvus ir neinvazinis virškinimo sistemos tyrimo metodas, leidžiantis gydytojui gastroenterologui detaliai įvetinti kepenų, kasos, tulžies pūslės, tulžies latakų, blužnies bei inkstų būklę.

Skydliaukės tyrimas

Skydliaukės echoskopija, kitaip vadinama skydliaukės ultragarsiniu tyrimu – informatyvus, neinvazinis skydliaukės ištyrimo metodas

Kraujagysliu echoskopija

Kraujagyslių ultragarsinis tyrimas – tai tyrimo metodas, kuomet panaudojant ultragarso bangas diagnozuojami arterijų ir venų pakitimai.

Krūtų echoskopija

Ultragarsinis tyrimas, skirtas įvertinti vidinę krūtų struktūrą.

Urogenitalinės sistemos echoskopija

Detaliai įvertinama šlapimo išskyrimo organų (inkstų, šlapimtakių, šlapimo pūslės), moters vidinių lytinių organų (gimdos, kiaušidžių) būklę, vyro lytinių organų (prostatos, sėklidžių) būklę.

04. LOR gydytojo paslaugos

Otorinolaringologo paslaugos

Reikalinga esant klausos sutrikimui, ausų, nosies, gerklės, gerklų, burnos, galvos ar kaklo srities ligoms, infekcijoms bei šių organų funkcijos sutrikimams.

Nosies endoskopija

Tai procedūra, skirta apžiūrėti nosies ertmę iki nosiaryklės, sinusų atsivėrimo angas ir įvertinti visus matomus pakitimus.

05. Ištyrimo programos

Išsami virškinamojo trakto ištyrimo programa

Rekomendajame šią programą jeigu jus vargina pilvo pūtimas, tuštinimosi ar virškinimo sutrikimai, pykinimas, diskomfortas ar skausmas pilvo srityje, nepaaiškinamai krenta ar auga svoris.

Kepenų ir kasos ištyrimo programa

Tyrimų programa padės įvertinti kepenų ir kasos veiklą. Programą sudaro 10 skirtingų kraujo rodiklių (Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai), P-AMYL, LIP, ALP, ALT, AST, BIL-T, BIL-D, IBIL, GGT).

Vitaminų ir mineralų ištyrimo programa

Vitaminų ir mineralų kiekio tyrimai yra svarbi priemonė siekiant išlaikyti gerą sveikatą, išvengti būtinųjų medžiagų trūkumų ir jų sukeltų problemų, bei optimizuoti asmeninę sveikatos priežiūrą.

Vėžio žymenų ištyrimo programa moterims

Vėžio žymenų ištyrimo progama moterims padeda diagnozuoti vėžinius susirgimus ankstyvoje ligos stadijoje.

Vėžio žymenų ištyrimo programa vyrams

Vėžio žymenų ištyrimo progama vyrams padeda diagnozuoti vėžinius susirgimus ankstyvoje ligos stadijoje.

06. Laboratoriniai tyrimai

Laktozės netoleravimo kvėpavimo testas

Laktozės netoleravimas atsiranda tuomet, kai žmogaus organizmas negali tinkamai suvirškinti “pieno cukraus”.

Fruktozės-sorbitolio netoleravimo testas

Fruktozė ir sorbitolis dažnai kartu randami vaisiuose bei perdirbtuose maisto produktuose. Kai kurių žmonių organizmui sunku suvirškinti šio rūšies cukrus gaunamus su maistu vienu metu.

Sacharozės netoleravimo testas

Sacharozė normaliai yra suskaidoma plonajame žarnyne fermento vadinamo sacharaze. Kai žmogaus organizme yra šio fermento nepakankamumas, sutrinka normalus šio cukraus skaidymas.

H.pylori IgG tyrimas (kokybinis ir kiekybinis)

Kraujo tyrimas greitai ir tiksliai nustato vieną labiausiai paplitusių žmonių infekcinių ligų pasaulyje. Apskaičiuota, kad apie 50% pasaulio populiacijos yra infekuota šia bakterija.

H.pylori išmatų antigeno (Ag) tyrimas

Apskaičiuota, kad apie 50% pasaulio populiacijos yra infekuota šia bakterija. Šis patogeninis mikroorganizmas sąlygoja lėtinį skrandžio uždegimą, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligę, skrandžio vėžį, limfomą bei sukelia įvairius virškinamojo trakto nusiskundimus (pilvo pūtimą, sunkumą po valgio, nevirškinimo jausmą).

Biopsija histologiniam ištyrimui

Atliekant endoskopinius virškinamojo trakto tyrimus (gastroskopiją, kolonoskopiją) randama įvairių pakitimų, kuriuos neretai būtina patikslinti, siunčiant „užšaldytą“ medžiagą patologui histologiniam įvertinimui.