Atsiliepimai

Gydytojas yra profesionalus, bet labai linksmas, visad geros nuotaikos, kas labai padėjo su stresu ir baimėmis įeinant į vizitą. Kelis metus kankinausi, vaikščiojau pas skirtingus daktarus, niekas nežinojo kas darosi ir visus simptomus nurašydavo kaip psichologinius.

Labai geras, nuoširdus gydytojas, profesionalas. Lankiausi ne pirmą kartą jau. Jis visada su gera nuotaika, įėjus pas jį, atrodo , kad ir nieko nebeskauda 🙂 Gydo ne tik kas akivaizdu, bet iesko iš kur liga galėjo atsirasti, viską išsamiai apžiūri, paskiria visus reikalingus tyrimus. Kad tik daugiau tokių TIKRŲ gydytojų būtų.

Puikus gydytojas. Rekomenduoju visiems. Jaunas ir labai kvalifikuotas. Tikrai savo srityje dirba, maloniai priėmė.
Išsamiai atsakė į visus klausimus, bei dėmesingai reagavo į visus mano nusiskundimus. Daug klausinėjo, atrodė, kad viską nori sužinoti iš manęs pačio, ne tik iš kitų gydytojų įrašų.

Savo srities profesionalas, nuoširdžiai besidomintis paciento problema ir siekiantis padėti. Gydytojas iš didžiosios raidės. Nuostabus humoro jausmas, atrodo, nuima dalį problemos, o ir skrandžio tyrimas ne toks baisus. Nesvarbu, kad mano akys buvo pilnos baimės, bet išėjau su šypsena. Nuoširdžiai rekomenduoju!

Gediminas Šemeklis yra nuostabus gydytojas. Profesionalus ir draugiškas, labai rūpinasi pacientais. Labai etiškas.
Ištyrė išsamiai, gal netgi daugiau, nei jam priklausytų, kad tik nebūtų pražiūrėta problema.

Nuostabus gydytojas. Išklausantis ir turintis humoro jausmą. Viską nuosekliai paaiškina. Rekomenduoju! Pamačius gydytoją išgaruoja visos tyrimų baimės! Tas rankos paspaudimas - žavus!

Naujos kartos gydytojas, kuris paliko labai gerą įspūdį, nebuvau sutikusi dar gydytojo, kuris su pacientu sveikintusi spausdamas jam ranką. Diagnozė buvo tiksli, ir konkreti.

Manau - tai geras gydytojas ir puikus specialistas. Tik kartais pacientai per savo problemas laiku nepasako AČIŪ už gerai atliktą darbą... Be abejonės tai puikus gydytojas. Sėkmės jam.

Nerealus GYDYTOJAS. Jautrus, nuraminantis. Lengvai randantis bendrą kalbą ir turintis humoro jausmą. Rekomenduoju visiems, kurie ieško rimto gydytojo ir ypač tiems, kurie bijo skrandžio tyrimo.

Esu be galo dėkinga gyd. Gediminui Šemekliui už karantino metu suteikta nuotolinę konsultaciją. Nuoširdus bendravimas, įsiklausimas į varginančias problemas ir aiškūs patarimai.

Labai malonus ir rūpestingas gydytojas. Labai daug laiko skyrė individualioje konsultacijoje, įdėmiai išklausė. Labai maloniai bendravo. Labai rekomenduoju!

Nuostabi gydytoja,rupestinga,maloniai bendrauja,visada jei reikia pakonsultuoja,viską aiškiai paaiškina,savo srities profesionalė!

Puiki gydytoja,viska išsamiai paaiškino,skyrė gydyma, vaikas pagaliau lanko darželį. Ačiū Jums 🙂

Puiki gydytoja, matosi, kad dirba su meile ir atsakomybe savo darbą, rūpestingai viską paaiškino,apžiūrėjo, skyrė gydymą. Ačiū, kad esate!

Nuostabi gydytoja! Itin išsamiai konsultavo, atsakė net į mano abejones, nepasijuokė. Jei dar reiks LOR paslaugų tikiuosi pateksiu pas ją.

Puiki gydytoja,viska išsamiai paaiškino,skyrė gydyma, vaikas pagaliau lanko darželį. Ačiū Jums 🙂