Atsiliepimai

Turėjau problemų su virškinimu apie 10 metų. 6 metus reguliariai turėjau vartoti vaistus, kad jausčiausi komfortabiliai ir nejausčiau virškinimo trakto simptomų. Lankiausi pas daugelį gydytojų Kaune ir Vilniuje ir niekas negalėjo padėti iki galo išspręsti pilvo problemų.
Atvykus pas gyd. Gediminą Šemeklį buvau nusivylęs gydytojais ir nusiteikęs skeptiškai. Tačiau užėjęs pas Gediminą į kabinetą buvau šiltai priimtas, pasitiktas su šypsena. Gydytojas išklausė, suteikė profesionalią konsultaciją ir paskyrė laiką SIBO tyrimui. Atlikus tyrimą ir paskyrus gydymą visi simptomai 2 savaičių laikotarpyje dingo.
Visiems labai rekomenduoju gydytoją Gediminą! 🙂

Gydytojas:Gediminas

Nerealiai fantastiškas gydytojas! Kaip rasti deimantą šieno kupetoje 🙂 Reta tokių šiais laikais. Dėmesingas, atidus, rūpestingas, empatiškas, su didžiuliu šiuolaikinės medicinos žinių bagažu, profesionalus! Nuostabiai sugebantis bendrauti su pacientu. Nuoširdžiai domisi gydymo eiga, ją seka. Pilnai iki skrupulingumo atlieka tyrimus, jei nors yra menkiausia abejone. Pataria, nukreipia, viska suorganizuoja. Nereikia blaškytis, tarsi veda tave už rankos, o tau tik lieka sveikti ir pasitiketi. Šiam fantastiškam gydytojui būsiu dėkinga visą savo likusį gyvenimą. Ačiū Jums mielas Gydytojau! Gydykite mus ir kuo didžiausia Jums pagarba! Didžiausios Jums sveikatos! Visiems rekomenduoju jei ieškote Gydytojo!

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Turėjau garbės ir malonumo stebėti šio gydytojo darbą. Manau visi medikai galėtų pasimokyti kaip dirbti bei elgtis ir su personalu ir su pacientais. Sėkmės Jums, Gydytojau. Jūs nuostabus žmogus ir specialistas. Sėkmės jums!

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Sveiki, esu be galo jums dėkinga už konsultaciją. Jei ne jūs, turbūt būčiau gėrus toliau nexium, 3 kartus per dieną paskirtus vaistus nuo pykinimo ir galiausiai turbūt raminamuosius 😀 Aišku, dar ir dabar gerai pagalvoju prieš dedant kai ką į burną, bet jau beveik viską valgau, sunku net prisiminti, kad ne taip seniai net grikius mano skrandžiui buvo sunku virškinti. O išbandžius pelyną, jūsų patartas gerąsias bakterijas, jau beveik pusantro mėnesio gyvenu net ir be virškinimą gerinančių fermentų 🙂 ir dabar jau labai retai pykina ką nors suvalgius, kas mane labai džiugina, nes iš pradžių buvo dažnas palydovas, ypač ko nors sunkiau pavalgius. 🙂 Labai esu jums dėkinga, jūs galima sakyti mano skrandžio išgelbėtojas esate 🙂 jei labai nesutrukdysiu, dar norėčiau užduotį vieną klausimą. Mano tirtas feritinas buvo labai žemas 4. O hemoglobinas 140. Kaip gydytoja buvo minejusi, tai lyg paslėpta mažakraujystė. Tai dabar ir galvoju, gal yra kokia geležis, mažiau žalojanti skrandį, nei tardiferonas, nes jo net nenoriu prisiminti. Baisoka gyventi be geležies atsargų, nors anksčiau niekada negėriau jokių papildų ir niekada nesityriau feritino, o hemoglobinas visada buvo ribose, ir net nesukau dėl to galvos. O dabar tas žodis mažakraujystė gana grėsmingai skamba 🙂

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Kaip ir žadėjau rašau Jums baigusi gerti gyd.G.Šemeklio paskirtus vaistus Xifaxan. Esu manloniai nustebinta rezultatu. Praėjo pilvo pūtimo epizodai, žarnynas veikia puikiai. Jaučiu, kad jis tapo tarsi sveikesnis, skrandis mažiau jautrus. Lengvumo jausmas. Nebėra skrandžio graužaties jausmo. Absoliučiai jokių šalutinių veiksnių organizmui šis vaistas nesukėlė. Išgėriau paskirtą dozę 14 dienų.  Žodžiu noriu be galo be krašto padėkoti už konsultaciją, paskirtą gydymą, palinkėti Jums sėkmės toliau mus gydant. Esu laiminga Jus sutikusi.
Rekomendavau Jus visiems. Užrašiau pas Jus savo mama.
Ačiū slaugutei  Rugilei ir gyd. G. Šemekliui. Būkit sveiki! Gražios Jums vasaros!

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Labai malonus ir rūpestingas gydytojas. Labai daug laiko skyrė individualioje konsultacijoje, įdėmiai išklausė. Labai maloniai bendravo. Labai rekomenduoju 🙂

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Puikus gydytojas, malonus pašnekovas, nuramino, suteikė visą reikiamą informaciją, AČIŪ

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Esu be galo dėkinga gyd. Gediminui Šemekliui už karantino metu suteikta nuotolinę konsultaciją. Nuoširdus bendravimas, įsiklausimas į varginančias problemas ir aiškūs patarimai.  Kai užsidarė visų konsultacinių poliklinikų durys, džiaugiuosi atradusi “langą“, kur gavau visą informaciją. Nuoširdžiai AČIŪ !

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Puikus gydytojas. Buvau pas jį ir mokamoje poliklinikoje ir nemokamoje. Abiem atvejais buvo vienodai dėmesingas. Skyrė pakankamai laiko, teisingai diagnozavo. Šiltas žmogus. Atrodo, kad papuolei pas savo draugą. Su sveiku jumoru. Nenustebkite, jis sveikinasi su jumis atsistodamas ir paduodamas ranką. Stiprus paspaudimas. 🙂 Rekomenduoju. Ačiū gydytojau.

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Nuostabus gydytojas. Išklausantis ir turintis humoro jausmą. Viską nuosekliai paaiškina. Rekomenduoju! Pamačius gydytoją išgaruoja visos tyrimų baimės! Tas rankos paspaudimas – žavus!

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Naujos kartos gydytojas, kuris paliko labai gerą įspūdį, nebuvau sutikusi dar gydytojo, kuris su pacientu sveikintusi spausdamas jam ranką. Diagnozė buvo tiksli, ir konkreti.

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Manau – tai geras gydytojas ir puikus specialistas. Tik kartais pacientai per savo problemas laiku nepasako AČIŪ už gerai atliktą darbą…
Be abejonės tai puikus gydytojas. Sėkmės jam.

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Puikus gydytojas, kas bijo skrandžio tyrimo tikrai rekomenduoju. Viskas praėjo greitai ir sklandžiai.

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Nerealus GYDYTOJAS. Jautrus, nuraminantis, viską išaiškinantis. Lengvai randantis bendrą kalbą ir turintis humoro jausmą. Rekomenduoju visiems, kurie ieško rimto gydytojo ir ypač tiems, kurie bijo skrandžio tyrimo.

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Puikus gydytojas. Žmogiškas, dėmesingas, atidus ir savo srities profesionalas. Skirtingai negu kiti gydytojai – niekur neskuba, skiria tau pakankamai daug laiko. Ir beje – nerealiai malonus , ir turi gerą humoro jausmą. Net labai bijantys gydytojų pas jį nusišypsos 🙂

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Labai malonus ir dėmesingas gydytojas. Atsakė į visus rūpimus klausimus, paskyrė gydymą, kuris buvo sėkmingas. Rekomenduočiau visiems, kurie turi sveikatos problemų. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju

Gydytojas:Gediminas Šemeklis

Palikite atsiliepimą

Atsiliepimai
Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą? Ar skyrė pakankamai laiko? Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus? Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas? Kaip vertinate paslaugų kainas? ir kt.