Gastroenterologo konsultacija

Gydytojo gastroenterologo konsultacija skirta atsakyti į virškinimo sistemos organų ligų bei jų veiklos sutrikimo klausimus. Mūsų klinikoje dirbančių gydytojų gastroenterologų klinikinė patirtis bei galimybė naudotis naujausia technine įrangą atliekant instrumentinius bei laboratorinius tyrimus leidžia tiksliai diagnozuoti ir gydyti viršutinio virškinamojo trakto (stemplės, skrandžio, dvylikapirštės žarnos), žarnyno, kepenų, tulžies pūslės, tulžies latakų bei kasos ligas.

Viršutinio trakto ligos: gastroezofaginis refliuksas (rėmuo), stemplės uždegimas, stemplės achalazija, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos uždegimas, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligė, H.pylori infekcija, celiakija (gliuteninė enteropatija), funkcinė dispepsija.

Žarnyno ligos: SIBO (plonųjų žarnų bakterijų išvešėjimo sindromas), vidurių užkietėjimas, viduriavimas, dirglios žarnos sindromas (DŽS), meteorizmas, halitozė (blogas burnos kvapas), opinis kolitas (OK), Krono liga, mikroskopinis kolitas, gliuteninė enteropatija (celiakija), storosios žarnos polipai.

Kepenų, tulžies sistemos bei kasos ligos: gelta, hepatitai, kepenų suriebėjimas, kepenų cirozė, tulžies pūslės akmenligė, tulžies pūslės polipai, kasos uždegimas, kasos funkcijos nepakankamumas, kasos cistos.

Rezervuokite vizitą:

  Gastroenterologo konsultacija internetu

  Profesionali gydytojo gastroenterologo konsultacija vyksta darbo dienomis nuo 11 iki 15 val ir kainuoja 50 EUR. Konsultacijos kaina savaitgaliais – 70 EUR. Iš anksto registruokitės telefonu, el. paštu arba užpildydami kontaktinę formą mūsų svetainėje.

  Atsižvelgami į įtemptą mūsų pacientų gyvenimo ritmą ir į pacientus, kurių gyvenamoji vieta yra nutolusi nuo Kauno miesto, pirmieji Lietuvoje pradėjome teikti profesionalias gydytojo gastroenterologo konsultacijas internetu.

  Nuotolinės konsultacijos internetu yra ypač naudingos, jeigu gyvenate užsienyje, negalite atvykti į konsultaciją klinikoje, taupote savo laiką ar nenorite tiesiogiai  kreiptis dėl savo problemos. Internetinės konsultacijos metu naudojame garsinį ir video ryšį, todėl norint konsultuotis tokiu būdu, būtinas kompiuteris, interneto ryšys, programinė įranga, ausinės (garsiakalbiai), mikrofonas ir, pageidautina, internetinė kamera, jei tai nėra integruota kompiuteryje.

  Esu be galo dėkinga gyd. Gediminui Šemekliui už karantino metu suteikta nuotolinę konsultaciją. Nuoširdus bendravimas, įsiklausimas į varginančias problemas ir aiškūs patarimai.  Kai užsidarė visų konsultacinių poliklinikų durys, džiaugiuosi atradusi “langą“, kur gavau visą informaciją. Nuoširdžiai AČIŪ !

  Kokius žingsnius atlikti norint gauti gastroenterologo konsultaciją internetu?

  1. Užsiregistruokite konsultacijai telefonu +370 637 22010, el. paštu gastrosveikata@gmail.com arba užpildykite aukščiau pateiktą kontaktinę formą ir mes susisieksime su Jumis.
  2. Atlikti mokėjimą bankiniu pavedimu. Mokėjimo rekvizitai atsiunčiami sutarus konsultacijos datą ir laiką.
  3. Sutartu laiku prisijungti prie Jūsų pasirinktos internetinės pokalbių platformos (tai gali būti Skype/Zoom/Messenger ar kt.).
  4. Nuotolinės konsultacijos bus suteiktos per 24 valandas.

  Konsultuojantis gydytojas gastroenterologas: Gediminas Šemeklis

  Gastroenterologo konsultacija internetu

  Pacientų atsiliepimai

  Nuostabus gydytojas. Išklausantis ir turintis humoro jausmą. Viską nuosekliai paaiškina. Rekomenduoju! Pamačius gydytoją išgaruoja visos tyrimų baimės! Tas rankos paspaudimas - žavus!

  Manau - tai geras gydytojas ir puikus specialistas. Tik kartais pacientai per savo problemas laiku nepasako AČIŪ už gerai atliktą darbą... Be abejonės tai puikus gydytojas. Sėkmės jam.

  Naujos kartos gydytojas, kuris paliko labai gerą įspūdį. Dar nebuvau sutikusi gydytojo, kuris su pacientu sveikintųsi spausdamas jam ranką. Diagnozė buvo tiksli, ir konkreti.