Paslaugos

Gastroenterologo konsultacija

Gydytojai gastroenterologai konsultuoja visais virškinimo sistemos organų ligų bei veiklos sutrikimo klausimais.

Daugiau

SIBO kvėpavimo testas

SIBO atsiranda tuomet, kai plonosiose žarnose išveša per daug bakterijų, kurios natūraliai randasi storajame žarnyne.

Daugiau

UBT

Ureazės kvėpavimo testas (UBT) yra priemonė, naudojama diagnozuoti Helicobacter pylori (H.pylori), kuri yra viena iš labiausiai paplitusių žmogaus bakterinių infekcijų pasaulyje.

Daugiau

pH metrija

pH metrija – tai specialus tyrimas, skirtas gastroezofaginiui refliuksui (GERL) nustatyti ar atmesti.

Daugiau

Endoskopiniai tyrimai

Kolonoskopija

Žmonėms, kurie turi tokių nusiskundimų, kaip ilgai trunkantis viduriavimas, vidurių užkietėjimas, kraujo ar gleivių stebėjimas tuštinantis, išreikštas pilvo pūtimas, spazmai, svorio kritimas, mažakraujystė, kolonoskopija yra informatyvi priemonė nustatant juos varginančias problemas.

Daugiau

Polipektomija

Stemplės, skrandžio, dvylikapirštės žarnos, storosios žarnos gėrybinių auglių (polipų) šalinimas endoskopijos metu.

Daugiau

Kiti endoskopiniai tyrimai

Ezofagogastroduodenoskopija, Videosigmoidoskopija, Kolonoskopija ir Anesteziologinė pagalba endoskopinių procedūrų metu.

Daugiau

Echoskopiniai tyrimai

Pilvo organų echoskopija

Tai saugus, informatyvus ir neinvazinis virškinimo sistemos tyrimo metodas, leidžiantis gydytojui gastroenterologui detaliai įvetinti kepenų, kasos, tulžies pūslės, tulžies latakų, blužnies bei inkstų būklę.

Daugiau

Skydliaukės echoskopija

Skydliaukės echoskopija, kitaip vadinama skydliaukės ultragarsiniu tyrimu – informatyvus, neinvazinis skydliaukės ištyrimo metodas

Daugiau

Kraujagysliu echoskopija

Kraujagyslių ultragarsinis tyrimas – tai tyrimo metodas, kuomet panaudojant ultragarso bangas diagnozuojami arterijų ir venų pakitimai.

Daugiau

Krūtų echoskopija

Ultragarsinis tyrimas, skirtas įvertinti vidinę krūtų struktūrą.

Daugiau

Urogenitalinės sistemos echoskopija

Detaliai įvertinama šlapimo išskyrimo organų (inkstų, šlapimtakių, šlapimo pūslės), moters vidinių lytinių organų (gimdos, kiaušidžių) būklę, vyro lytinių organų (prostatos, sėklidžių) būklę.

Daugiau

LOR paslaugos

Otorinolaringologo paslaugos

Reikalinga esant klausos sutrikimui, ausų, nosies, gerklės, gerklų, burnos, galvos ar kaklo srities ligoms, infekcijoms bei šių organų funkcijos sutrikimams.

Daugiau

Nosies endoskopija

Tai procedūra, skirta apžiūrėti nosies ertmę iki nosiaryklės, sinusų atsivėrimo angas ir įvertinti visus matomus pakitimus.

Daugiau

Kiti tyrimai

Laktozės netoleravimo kvėpavimo testas

Laktozės netoleravimas atsiranda tuomet, kai žmogaus organizmas negali tinkamai suvirškinti “pieno cukraus”.

Daugiau

Fruktozės-sorbitolio netoleravimo testas

Fruktozė ir sorbitolis dažnai kartu randami vaisiuose bei perdirbtuose maisto produktuose. Kai kurių žmonių organismui sunku suvirškinti šio rūšies cukrus gaunamus su maistu vienu metu.

Daugiau

Sacharozės netoleravimo testas

Sacharozė normaliai yra suskaidoma plonajame žarnyne fermento vadinamo sacharaze. Kai žmogaus organizme yra šio fermento nepakankamumas, sutrinka normalus šio cukraus skaidymas.

Daugiau

H.pylori IgG tyrimas (kokybinis ir kiekybinis)

Kraujo tyrimas greitai ir tiksliai nustato vieną labiausiai paplitusių žmonių infekcinių ligų pasaulyje. Apskaičiuota, kad apie 50% pasaulio populiacijos yra infekuota šia bakterija.

Daugiau

H.pylori išmatų antigeno (Ag) tyrimas

Apskaičiuota, kad apie 50% pasaulio populiacijos yra infekuota šia bakterija. Šis patogeninis mikroorganizmas sąlygoja lėtinį skrandžio uždegimą, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligę, skrandžio vėžį, limfomą bei sukelia įvairius virškinamojo trakto nusiskundimus (pilvo pūtimą, sunkumą po valgio, nevirškinimo jausmą).

Daugiau

Biopsija histologiniam ištyrimui

Atliekant endoskopinius virškinamojo trakto tyrimus (gastroskopiją, kolonoskopiją) randama įvairių pakitimų, kuriuos neretai būtina patikslinti, siunčiant „užšaldytą“ medžiagą patologui histologiniam įvertinimui.

Daugiau

Laboratoriniai tyrimai

H. Pylori IGG tyrimas; H.pylori išmatų antigeno (Ag) tyrimas; Kalprotektino tyrimas išmatose; Kiti laboratoriniai tyrimai.