Kepenų ir kasos ištyrimo programa

Tyrimų programa padės įvertinti kepenų ir kasos veiklą.

Programą sudaro 10 skirtingų kraujo rodiklių (Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai), P-AMYL, LIP,  ALP, ALT, AST, BIL-T, BIL-D, IBIL, GGT).

P-AMYL (plazminė amilazė): Matuoja amilazės kiekį kraujyje, kuri gali padėti diagnozuoti kasos ligas arba kitus virškinimo trakto sutrikimus.

ALP (alusinė fosfatazė): Parodo kepenų ir kaulų sveikatos būklę. Padidėjęs ALP gali rodyti kepenų arba tulžies takų sutrikimus.

ALT (alanino aminotransferazė) ir ASL (asparagino aminotransferazė): Tai yra kepenų fermentai, kurių padidėjimas gali rodyti kepenų pažeidimą arba ligas.

BIL-T (bendroji bilirubino koncentracija) ir BIL-D (tiesioginio bilirubino koncentracija): Bilirubinas yra pigmentas, susidarymas ir pašalinimas yra susiję su kepenų veikla. Jo padidėjimas gali rodyti kepenų ar tulžies takų problemų.

IBIL (netiesioginio bilirubino koncentracija): Tai netiesioginio bilirubino kiekis kraujyje. Jo padidėjimas gali būti susijęs su hemolizinėmis (kraujo ląstelių sunaikinimo) būklėmis.

GGT (gamma-glutamiltransferazė): Tai yra fermentas, kuris dažniausiai padidėja, jei yra kepenų problemų ar alkoholio vartojimo.

LIP (lipazė): Matuoja lipazės kiekį kraujyje, kuri padeda virškinti riebalus. Padidėjęs lipazės kiekis gali rodyti kasos problemų, tokių kaip pankreatitas.

 

Programos kaina – 55 €

Tyrimo rezultatai pateikiami sekančią darbo dieną.

Rezervuokite vizitą:

    Kalba mūsų pacientai: