Prie mūsų jungiasi ir LOR gydytoja

Su džiaugsmu pranešame, kad prie mūsų klinikos kolektyvo prisijungė nauja gydytoja otorinolaringologė (LOR) – Aušra Kašėtienė. Gydytojos dėka galėsime užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas ausų, nosies ir gerklės sveikatos srityje.

Esame patenkinti šios kvalifikuotos specialistės, turinčios ilgametę patirtį ir aukštąjį išsilavinimą, prisijungimu. Gydytoja pasižymi itin puikiais komunikaciniais įgūdžiais ir atidumu pacientams.

Naujoji otorinolaringologė bus pasirengusi padėti pacientams, kuriems reikalingas gydymas ar konsultacija dėl įvairių klausos organų, sinusų ir kvėpavimo takų susirgimų. Ji atidžiai išnagrinės simptomus ir pasiūlys tinkamus gydymo sprendimus gerai pacientų savijautai atstatyti.

Mes nuolat stengiamės plėsti mūsų paslaugų spektrą, siekdami užtikrinti pacientų patogumą ir gerovę. Naujoji otorinolaringologė puikiai papildo mūsų medicininę komandą ir padeda užtikrinti aukštos kokybės paslaugas.

Dėkojame, kad pasitikite mumis ir esate su mumis. Laukiame jūsų vizitų ir tikimės, kad bendradarbiavimas su mūsų naująja kolege suteiks jums geriausius rezultatus.

Daugiau apie otorinolaringologo (LOR gydytojo) paslaugas.

Related posts