8 priežastys išbandyti nuotolinę gydytojo konsultaciją

Vis labiau modernėjančių medicinos paslaugų dėka, žmonės gyvena ilgiau, todėl didėja ir gydytojų specialistų konsultacijų poreikis. Naujųjų technologijų dėka atsiranda galimybės pasiekti gydytojus net neišeinant iš namų. Nuotolinė gydytojo konsultacija suteikia galimybę žmonėms gauti sveikatos priežiūros paslaugas, kurių jiems reikia.

Pergyvenate, kad tai Jums gali nepatikti? Bet ar žinojote, kad net 90% žmonių, pasinaudojusių nuotoline gydytojo konsultacija, teigiamai atsiliepia apie jų naudą?

Kodėl turėtumėte rinktis nuotolinę gydytojo konsultaciją?

1. Nebūtina išvykti iš namų.

Kiekvieną kartą, kai jums reikia pasikonsultuoti su gydytoju, jūs turite pas jį nuvykti. Naudodamiesi nuotoline gydytojo konsultacija, Jūs neturite laukti autobusų stotelėje, kviesti taksi ar naudoti degalus savo transporto priemonei. Tiesiog jungiatės prie interneto ir pradedate konsultaciją.

Jūs galite bendrauti su aukštos kvalifikacijos specialistu tiesiog patogiai sėdėdami ant savo sofos namie.

Tai ypatingai aktualu, kai dėl sveikatos problemų Jūsų judėjimas yra apribotas. Gali būti, kad esate užimtas žmogus, sunku ištrūkti iš darbų, keliaujate ar tiesiog neturite galimybės nuvykti pas gydytoją. Kad ir kokia priežastis bebūtų, nuotolinė gydytojo konsultacija yra puiki galimybė pasikonsultuoti su specialistu dėl Jus varginančių sveikatos problemų, gauti rekomendacijas ir veiksmų planą, ką daryti konkrečiu atveju.

2. Patikimesnis kelias pasitikrinti savo simptomus.

Statistiniais duomenimis net apie 35% žmonių juos varginančių simptomų priežasties ieško internete.

„Katė ištrūko iš maišo“. Šiandien jau nebeįmanoma sustabdyti žmonių naršymo internete, kiekvienas gali per kelias minutes panaršęs nusistatyti sau diagnozę.

Tačiau skaitymas interneto svetainėse, video medžiagos žiūrėjimas apie kamuojančius simptomus ir jų interpretacija turi nemažą paklaidą. Daugelis, bandžiusių diagnozuoti sau ligą, patvirtins, kad kuo daugiau ieškai, kuo giliau „į mišką“ eini, tuo daugiau „medžių“ atsiranda, o neretu atveju tas galutinis „medis“ būna diagnozė – vėžys. Tokiais atvejais kitas žingsnis būna specialisto paieška ir noras pasikonsultuoti su kvalifikuotu gydytoju bei rasti atsakymus dėl savo sveikatos problemų.

3. Taupykite savo pinigus.

Tikriausiai galvojate, kad “Tai tikriausiai brangi paslauga”? Netiesa. Internetinė konsultacija yra puikus sprendimas ir alternatyva gyvai konsultacijai su gydytoju. Dažniausiai nuotolinės konsultacijos kaina su specialistu yra mažesnė nei tradiciniu būdu atvykus į kliniką. Taip pat sutaupote transporto išlaidas, o svarbiausia laiką, kuris yra brangiausia mūsų gyvenimo investicija.

Registruotis nuotolinei konsultacijai

4. Elektroniniai receptai.

Natūraliai gali iškilti klausimas “Kaip galima paskirti vaistus nuotoliniu būdu detaliai neištyrus žmogaus?” Dažnai sveikatos sutrikimas vargina ne pirmą dieną, todėl žmonės jau būna atlikę eilę tyrimų, kurie konsultacijos metu gali būti interpretuojami patyrusio specialisto iš naujo, galimai atkreipiant dėmesį į nepastebėtus simptomus ir radinius kraujo ar instrumentiniuose tyrimuose.

Jei problema užklupo netikėtai, pokalbis su patyrusiu gydytoju, gali nukreipti jus tinkama linkme, išvengiant pakartotinių vizitų pas šeimos gydytoją, blaškymosi nuo vieno gydytojo pas kitą, iš vienos klinikos į kitą. Nuotolinės konsultacijos metu gydytojas  gali rekomenduoti, kokius tyrimus tikslinga atlikti ir kaip greitai, o pagal nusiskundimus paskirti pradinį simptominį gydymą (svarbu paminėti, kad net 80% tikslios diagnozės nustatymo sėkmės priklauso nuo įsiklausymo į žmogaus skundus ir tų skundų interpretacijos!)

5. Privatumas ir saugumas.

nuotoline gydytojo konsultacija

Nuotolinė gydytojo konsultacija yra patogesnis ir pigesnis būdas pasikonsultuoti su specialistu

Šiandieninės technologijos užtikrina privatų ir saugų pokalbį ne tik su gydytoju, bet ir didžiulius verslo susitikimus bei sandorių vykdymus visame pasaulyje. O konsultacijų su pacientais duomenys saugomi valstybės patvirtintose pacientų duomenų platformose.

Kaip žinoti, ar bendraujate su tikru gydytoju? Įvedate į paieškos sistemą vardą, pavardę ir keliais pelės mygtuko paspaudimais randate neįtikėtiną kiekį informacijos apie specialistą, jo kvalifikaciją ir net jo gyvenimą. Dažniausiai specialistai, teikiantys nuotolines konsultacijas turi ir savo patikimus internetinius puslapius. Taigi, nerimauti nėra dėl ko.

6. Patogu ir šalia.

Iš patirties dauguma žmonių žino, kaip veikia medicinos sistema. Jus užklumpa problema, pvz., ima stipriai skaudėti skrandį, imate viduriuoti, pykina, kyla temperatūra, prastai jaučiatės. Suprantate, kad Jums greičiausiai reikalingas konkretus specialistas, pvz., gastroenterologas, tačiau skambinate šeimos gydytojui (nes tokia tvarka), gaunate vizitą po kelių dienų ar kitą savaitę. Tačiau blogai jaučiatės dabar, o ne kitą savaitę. Savijauta negerėja, o gal blogėja, svarstote, gal vykti į priėmimo skyrių, na, kažkaip iškenčiate, sulaukiate, nuvykstate. Šeimos gydytojas paskiria vaistų ir sako, jog jums reikia pas gastroenterologą. Registruojatės… Registratorės vizitą gali skirti tik po savaitės, po dviejų, o gal net „Šį mėnesį talonų nebėra“. Ar nepažįstama situacija?

Viso šio ydingo rato galima išvengti viena nuotolinės konsultacijos pagalba. Ir dažniausiai kvalifikuoto gydytojo konsultaciją gausite tą pačią, vėliausiai kitą dieną. Sutaupote marias laiko, o svarbiausia – daug nervų.

7. Mokotės pažinti savo kūno kalbą ir interpretuoti sveikatos sutrikimus.

Nuotolinės konsultacijos metu gydytojas gali paprašyti atlikti tam tikrus veiksmus, paspausti pilvą vienoje ar kitoje vietoje, nufotografuoti pakitusias kūno vietas ar kitus pakitimus, ir kartu su jumis nustatyti preliminarią diagnozę. Tokiu būdu įgytos žinios jums leidžia lengviau interpretuoti naujas su sveikata susijusias situacijas.

8. Nėra rizikos „pasigauti“ infekciją šeimos klinikoje.

Ir vėl pažįstama situacija, kai ateini pas šeimos gydytoją pasitarti, „Kas galėtų būti su skrandžiu ar nugara“, sėdi laukiamajame, o šalia žmonės paraudusiomis akimis ir matomai karščiuojantys, maloniai pučia nosį. Uždara prastai vėdinama patalpa ir mintis „Kada pagaliau mane priims…?“. Šeimos gydytojas labai svarbus asmuo mūsų gyvenime, tačiau jei galima išvengti tiesioginių vizitų, eilių ir tiesiogiai kontaktuoti su specialistu, kodėl gi to ir nepadaryti?

Pasiruošimas nuotolinei konsultacijai su gydytoju gastroenterologu

Jei nuotoline gydytojo konsultacija naudositės pirmą kartą, geriausia susirašyti varginančius simptomus ant lapelio, kad nuosekliai juos išdėstytumėte chronologine tvarka.

Jei Jums buvo atlikti kraujo ar instrumentiniai tyrimai, juos galite iš anksto nufotografuoti ir konsultacijos metu atsiųsti gydytojui specialistui. Dažniausiai naudingiausi tie kraujo tyrimai, kurie buvo atlikti jau prasidėjus jūsų nusiskundimams. Instrumentiniai tyrimai (tokie kaip echoskopija, gastroskopija, kolonoskopija) gali būti ir metų ar net kelių metų senumo – tai vistiek gali padėti interpretuojant Jūsų problemą.

Jei ką nors pamiršote paklausti gydytojo, nepergyvenkite. Galite parašyti elektroninį laišką ar trumpąją žinutę per platformą, kuria naudojotės konsultacijos metu. Kadangi konsultacijos duomenys saugomi, gydytojas lengvai peržiūrės informaciją ir atsakys į Jūsų klausimą.

Spręskite savo sveikatos problemas efektyviai ir greitai, taupykite savo brangiausią gyvenimo investiciją – laiką.

Registruotis

Related posts